fbq('track', 'AddToCart'); }Dárková sada pro muže - Letní

Výrobci

Odběr novinek

Dárková sada pro muže - Letní Zobrazit v plné velikosti

Dárková sada pro muže - Letní

Dárková sada pro muže s letní autokosmetikou značky SHERON. Sada obsahuje Cockpit spray Sheron (400ml), Odstraňovač hmyzu Happy Car (750ml), Letní směs do ostřikovačů s efektem tekutých stěračů (2l) Sheron, Autošampon s voskem (500ml) Sheron, Čistící ubrousky na palubní desku Sheron a utěrku na sklo.

Více informací

00001

Dostupnost: Na objednání

459 Kč

Letní dárková sada pro muže od AZOleje.cz

Speciální dárková sada sestavená a zabalená přímo v AZOleje.cz. Nemusíte se tedy stresovat s balením a vybíráním dárků pro muže, vše připravíme za vás. Sada vám přijde již dárkově zabalená, takže stačí pouze dárek předat. :)

Sada obsahuje:

Cockpit spray SHERON (400ml)

Aromatizovaný, zanechá ve voze příjemnou vůni. Vytváří na ošetřeném povrchu antistatickou vrstvu, brání usazování prachu a nečistot. Ošetří a regeneruje interiérové části automobilu, zejména přístrojovou desku a ostatní plastové povrchy. Doporučená aplikace je nastříkat na hadřík a potom rozetřít na ošetřované plochy.

Odstraňovač hmyzu SHERON (500ml)

Odstraní zbytky hmyzu z karoserie, skel, zrcátek a světlometů. Použití: nastříkejte na zbytky hmyzu a nečistot na vozidle, po aplikaci je vhodné mechanicky narušit zaschlé nečistoty mycí houbou, poté opláchněte vodou. Ideální je použít tento přípravek před vjezdem do myčky.

Letní směs do ostřikovačů s efektem tekutých stěračů SoftPack SHERON (2l)

Originální sortiment, i pro náročné spotřebitele. Zapracovaný "Rain Off efekt" (tekuté stěrače). Aplikace "Rain Off efektu" pouhým používáním kapaliny. Kapalina je použitelná po většinu dní v roce jako „přechodová“ kapalina mezi ročními obdobími, nezámrznost do - 5°C.

Autošampon s voskem SHERON (500ml)

Myje a nakonzervuje zároveň. "Univerzální čisticí prostředek na všechny typy automobilů, určený zejména k ručnímu mytí a konzervaci."

Čistící ubrousky na palubní desku SHERON (24ks)

Praktický a rychlý pomocník pro ošetření interieru a plastů. Ošetřuje a regeneruje interiérové části automobilu, zejména přístrojovou desku a ostatní plastové povrchy. Zanechává příjemnou vůni.

Utěrka na sklo


Samozřejmostí je diskrétní balení, takže obdarovaný nebude mít tušení, že se jedná o dárek.

  • Použití Čištění, Leštění, Interiér, Mytí, Voskování
  • Období Léto
  • Dárkové balení Ano

Pouze dočasně!

» Více nabídek

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 7:00 do 16:00

Telefon:+420 519 324 329

Napište nám